درباره ی ما

به دیجیتال تیم خوش آمدید

ما یک تیم پویا از افراد خلاق هستیم
نوآور و کارشناس بازاریابی.

آژانس دیجیتال تیم با 7 سال سابقه در زمینه خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی و بازاریابی محتوا فعال است ، در دیجیتال تیم اجرای فعالیت ها به شیوه ای متفاوت در واقع رمز برتری این شرکت در بازارهای رقابتی امروز است. ما تمام تلاشمان را برای رشد و موفقیت حرفه شما، به کار می بندیم.
ما در آژانس دیجیتال تیم مجموعه ای از طراحان، کارآفرینان، مهندسان، محققان و هنرمندان جوان و خلاق هستیم. ارزش ها و اعتقادات مشترک ما بر کارهایی است که انجام می دهیم و تأثیری که بر کسب و کار مشتریانمان می گذاریم و تلاش می کنیم تا به آن دست یابیم.
چگونگی روند تولید در دیجیتال تیم ، ما را نسبت به سایر همکارانمان متمایز می سازد. ما در کنار مشتریانمان به عنوان شریک در تمامی مراحل و روند تولید حضور فعال داریم. این رویکرد به ما کمک نموده تا ضمن بررسی تمامی جوانب تولید اقتصادی، مشاور خوبی نیز برای شرکای تجاریمان باشیم و در نهایت بهترین کیفیت محصول را با اقتصادی ترین هزینه ممکن عرضه نماییم.

0 +

پروژه های انجام شده

0 +

کشور موجود

0 M

کاربر در سراسر جهان

0 +

برنده ی جایزه

نظرات دیگران

بررسی کنید مشتریانمان درباره ما چه می گوید

دیجیتال تیم یکی از برترین گروه‌هایی است که سال‌ها پروژه‌های مختلفی را در شرکت گردو پیش می‌بریم؛ خلاقیت و پیاده سازی بر اساس آنچه که کارفرما می‌خواهد الویت آنها است.

امیرحسین اکبری
امیرحسین اکبری
توسعه الکترونیک گردو

پیاده سازی و اجرای وب‌سایت‌ها به دست دیجیتال تیم، مزیت‌هایی نظیر امنیت، طراحی زیبا و پشتیبانی خوب را در پی دارد.

یاسر حمزه لوی
یاسر حمزه لوی
مدیر پروژه

پیاده سازی ایده‌های مختلف در گردو توسط گروه دیجیتال تیم به بهترین نحو ممکن انجام شده و همیشه خلاقیت و ایده‌های آنها کمک کننده ما بوده است.

مهدی طباطبایی
مهدی طباطبایی
توسعه الکترونیک گردو

اعضای دیجیتال تیم

دیدن همه

داود مظفری

توسعه‌دهنده وب

پرهام سلطانی

توسعه‌دهنده اندروید

علیرضا همزه

طراح رابط کاربری

مشتری مورد اعتماد ما

ما نشان داده ایم که برخی از بهترین شرکای ما همه در کنار ما هستند